Kategorie

Výrobci

Novinky e-mailem

Atraktor Xplosion Smoke – Garlic & Robin Red 100ml

Atraktor Xplosion Smoke – Garlic & Robin Red 100ml

Revoluční atraktor s unikátními vlastnostmi.

Xplosion Smoke je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Xplosion Smoke, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě pro něj je Xplosion Smoke tak revoluční. 

Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, které podporují u kaprů vysokou žravost.

Více detailů


380,00 Kč vč. DPH

PL2930

Na seznam přání

5 podobné/ých produktů

Revoluční atraktor s unikátními vlastnostmi.

Xplosion Smoke je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Xplosion Smoke, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě pro něj je Xplosion Smoke tak revoluční. 

Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, které podporují u kaprů vysokou žravost a dokáží je dostat k nástraze, ať už jsou kdekoli ve sloupci.

 

Xplosion Smoke je k dispozici v šesti variantách. Lahvičky jsou více koncentrované jak příchutí tak barvou a slouží hlavně na zvýraznění krmení, kdy už po pár náhozech raketou nebo PVA vznikne masivní mrak šířící potravinový signál.

Stačí popustit uzdu fantazii a představit si všechny možné situace, kdy se dá Xplosion Smoke použít. Krom zvýraznění nástrah s nimi můžete nechat nasáknout pelety, rozmíchat je ve vodě, kterou použijete na rozmíchaní krmiva, můžete s nimi potřít vaše PVA punčochy atd atd...

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat komentáře.